Meniu

Informacija

Vestuvinės suknelės. Proginės suknelės. Krikšto rūbeliai. Individualaus stiliaus kūrimas. Mes galime Jums pasiūlyti viską :)

Visas vestuvines, progines sukneles, krikšto rūbelius galite įsigyti salone arba internetu. Kiekvienais metais kuriama nauja kolekcija, kuri atspindi naujausias tendencijas, bei dizainerės pajautimą, išgyvenimus, norą perteikti gražiausius dalykus. Visos kolekcijos yra rankų darbo, kuriamos iš geriausių audinių pritaikant naujausias technologijas.

Vestuvines, progines sukneles, krikšto rūbelius ar kasdieninius rūbelius galite užsisakyti individualiai. Vestuvinių, proginių suknelių individualūs užsakymai trunka nuo užsakymo pateikimo iki įgyvendinimo nuo dviejų savaitėlių iki vieno mėnesio priklausomai koks suknelės sudėtingumas, naudojamų audinių kiekis. Vykdant individualų užsakymą salone reikia apsilankyti tris, keturis kartus ir Jūs jau turite savo svajonių suknelę ar kitą išskirtinį rūbą, kurtą tik Jums.

Jei norite pakeisti savo stilių, bet nesiryžtate, mes jūsų labai laukiame. Ateikite tiesiog pabendrauti. Gal būt jums reikia tik įsivesti tvarką ir kelių mažų akcentų, o gal būt keistis iš pagrindų…Geras, stilingas, pritaikytas apdaras, sudeliota rūbų eilutė, kuri dera tarpusavyje- tai moters žavesio dalis, kuri suteikia pasitikėjimo, lengvumo ir džiaugsmo kiekvieną dieną.