Meniu

Veikla

Vestuvinės suknelės. “Inži” mados namuose kiekviena vestuvinė suknelė kuriama sutelkiant visą dėmesį į moters grožį ir išskirtinumą, nepraleidžiant net menkiausių detalių. Kiekviena suknelė dvelkia šviesa, elegancija, prabanga.
Kiekviena vestuvinė suknelė vis kitokia, vis sava, pulsuojanti moterimi, jos skoniu, išskirtinumu, meile ir džiaugsmu.

Proginės suknelės. “Inži” mados namauose kiekviena šventė yra išskirtinė, o kiekviena diena tarsi šventė, todėl kiekviena detalė aptariama individualiai, kiekviena proginė suknelė, kostiumėlis, ar kitas šventinis rūbas suderinamas, apgalvojamas, ne tik derinant prie šventės tematikos, ar vietos, bet ir prie žmogaus, kokią nuotaiką ir būseną jis spinduliuoja.

Krikštynų rūbeliai. “Inži” mados namai vaikučius papuošia pačiais gražiausiais krikšto rūbeliais. Krikšto kostiumėliai berniukams, krikšto suknytės mergaitėms. Išskirtiniai, puošnūs, natūralių audinių rūbeliai, turintys išliekamąją vertę. Švelnumas, meilė, jaukumas – tai viskas, ko reikia Jūsų mažyliui.

Kasdieniniai, išskrtiniai rūbai. “Inži” mados namai gali sukurti individualų kliento stilių nuo galvos iki kojų, aprengti rūbais, kurie palaiko tvarią madą ir turi išliekamąją vertę. Apranga mus papildo, atskleidžia, praturtina, todėl jei nori pasikeisti, atskleisti savo gražiausius bruožus, papildyti garderobą apranga, kuri džiugintų kekvieną dieną, mes visada Jūsų paslaugos.