Meniu

Išskirtinumas

"Inži“ mados galerija siūlo išskirtinio dizaino, prancūziškais nėriniais apsiuvinėtus, elegantiškus, kokybiškus rūbus, skirtus subtiliai, grakščiai moteriai.

Išskirtinumas
Kokybė

Pasiūla labai įvairi, galimybė užsisakyti drabužius nuo sezoninių suknelių, kostiumėlių, kelnių, palaidinių iki proginių - vestuvinių apdarų, kurie pabrėš jaunosios ir jos palydos grožį.

Kokybė

Kokybė vaidina pagrindinį vaidmenį. Tik su kokybišku apdaru kiekviena moteris gali dar labiau pasitikėti savimi ir užtikrintai žengti bet kur: į verslo susitikimą ar siautulingą vakarėlį.

Naudojamos natūralaus pluošto medžiagos, kurios krisdamos ant moters kūno išlinkių pabrėžia seksualiąją pusę, nesvarbu kokio kūno sudėjimo klientė būtų, dirbantys ekspertai pabrėš privalumus ir paslėps trūkumus.

Kiekvienas kūrinys čia yra išskirtinis ir vienetinis, nes pagamintas iš idėjos, meilės medžiagai ir klientui.

Elegancija

Elegancija

"Inži“ mados galerija pasitiks kiekvieną jaukiai įrengtomis patalpomis, kur pirmas įspūdis mintis ir kūną trauks ateiti vėl ir vėl, o visuomet su šypsena sutinkanti galerijos įkūrėja Ingrida Inži, su kava ar arbata, skatins stiprinti draugystę, pasitikėjimą galerijos darbu bei bendros idėjos suradimą.

Kūryba

Kiekviena suknelė bei kiekviena detalė reikalauja kruopštaus darbo, kantrybės ir profesionalumo. Mylime tai ką darome, todel mūsų komanda pasiruošusi išpildyti Jūsų visus norus.